Állásajánlat: bel-budai ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Főként közigazgatási joggal, ingatlanjoggal, követeléskezeléssel, klasszikus polgárjoggal és gazdasági joggal foglalkozó bel-budai ügyvédi iroda ügyvédjelölti állást hirdet jogászoknak, akár frissen végzetteknek is, szeptemberi kezdéssel.

Feladatok:
- ügyfelekkel való kapcsolattartás
- szerződések, jogi állásfoglalások előkészítése
- céges iratok és peres eljárás iratainak szerkesztése
- jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági eljárások során
- klasszikus ügyvédjelölti feladatok

Elvárások:
- legalább cum laude minősítésű diploma
- számítógépes ismeretek felhasználói szinten (Word, Excel, MS Outlook stb.),
- ügyvédi munka iránti elhivatottság
- precizitás
- önállóság
- rugalmasság
- teherbírás,
- polgári jogból kiváló felkészültség
- német/angol legalább középfokú nyelvismeret

Előnyt jelent:
- ELTE ÁJK nappali tagozaton szerzett diploma
- angol/német jogi szaknyelv ismerete
- B kategóriás jogosítvány

A jelentkezéseket az iroda@fandfiroda.hu e-mail címre várjuk fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.