Állásajánlat: belvárosi egyéni ügyvéd ügyvédjelöltet keres

Belvárosi egyéni ügyvéd állást hirdet főként polgári jog, de büntetőjog és gazdasági jog iránt egyaránt érdeklődő ügyvédjelölt részére.

Elvárások:
– megbízhatóság, emellett terhelhetőség,
– önálló, precíz munkavégzés,
– flexibilitás,
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek (ÁNYK, e-Papír, e-akta, Cégírnok, e-FMH, Jogtárak).

Előnyt jelent:
– ügyvédi irodában szerzett gyakorlat mind gyakornokként, mind ügyvédjelöltként.

Feladatok:
– okiratok, beadványok (keresetlevél, ellenkérelem, feljelentés) szerkesztése, előkészítése,
– jogszabályok és joggyakorlat kutatása,
– eljárás bíróság és hatóság előtt,
– ügyvéd helyettesítése peres eljárásban,
– hagyományos, egyéb ügyvédjelölti és adminisztratív feladatok elvégzése.

Amit kínálunk:
– fiatalos, igényes munkakörnyezet,
– hosszú távú munkalehetőség,
– számos jogterület megismerésének lehetősége a gyakorlatban,
– versenyképes fizetés,
– pályakezdők, frissen végzett kollégák jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület, Szent István körút.

Jelentkezését – fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, magyar nyelvű motivációs levéllel, melyen telefonos elérhetőséget kérünk feltüntetni – az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni: peter.soos@avocat.hu.

Motivációs levelében kérjük, jelölje meg fizetési igényét. Az e-mail tárgy mezőbe kérjük az „ügyvédjelölt” pozíciót feltüntetni.