Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda angolul beszélő ügyvédjelöltet keres

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, belvárosi V. kerületi, gazdasági jog területén működő, ügyvédi iroda csapatába keresünk ambiciózus, lendületes, megbízható, angolul beszélő ügyvédjelöltet.

Feladatok:
- ügyvédek munkájának teljes körű támogatása.

Elvárások:
- jogi diploma;
- angol nyelv valós tárgyalási szintű ismerete;
- MS Word és Excel szoftverek felhasználói szintű ismerete;
- a munkavégzéshez szükséges alkalmazások és jogi adatbázisok valós ismerete;
- terhelhetőség, nagyfokú munkabírás;
- határozott fellépés;
- önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés;
- megbízhatóság, pontosság, diszkréció.

Előnyt jelent:
- német nyelv társalgási szintű ismerete;
- bíróságon vagy ügyvédi irodában töltött gyakorlat.

Amit kínálunk:
- változatos feladatok;
- fiatalos környezet.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület. Munkaidő: főállás. Fizetés: versenyképes.

Önéletrajzokat, motivációs levéllel 2018. február 28-ig várjuk az aniko.nyul@hr-lawfirm.hu e-mail címre.