Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda irodavezetőt / jogi asszisztenst keres

Belvárosi, családjog területére szakosodott ügyvédi iroda hosszú távra irodavezetőt / jogi asszisztenst keres 8 órás munkaviszonyban.

Feladatok:
– ügyvédi iroda tevékenységének adminisztratív támogatása,
– nyilvántartások kezelése és naprakész vezetése,
– bejövő és kimenő levélpostai és elektronikus dokumentumok kezelése, iktatása,
– ügyfelekkel, hatóságokkal történő kapcsolattartás,
– elektronikus iratok és formanyomtatványok előkészítése, kitöltése,
– számlázás,
– fénymásolás, szkennelés,
– eseténként hivatali ügyintézés.

Elvárások:
– kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
– önálló munkavégzés,
– precizitás,
– megbízhatóság.

Előny:
– elektronikus kapcsolattartási platformok gyakorlati ismerete (ÁNYK, MOKK, E-papír, E-szigno, stb.),
– angol nyelv társalgási szintű ismerete,
– hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
– azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:
– színvonalas irodai környezet,
– fejlődési lehetőség,
– stabilitás,
– rugalmasság.

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület. Fizetés: megegyezés szerint. Jelentkezés módja: e-mailben, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az eva@subasicz.hu e-mail címre.