Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkatársat keres

Belvárosi ügyvédi iroda agilis és a szakma iránt érdeklődő ügyvédjelölt munkatársat keres csapatának bővítésére.

Feladatok:
– szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése
– ügyvédek munkájának támogatása,
– bíróság,- és hatóságok előtti jogi képviselet ellátása,
– kapcsolattartás, egyeztetés az iroda ügyfeleivel,
– elektronikus cég,- és változásbejegyzési eljárások előkészítése,
– jogi kutatómunka, jogi állásfoglalások készítése.

Elvárások:
– minimum középfokú angol aktív nyelvtudás mind szóban, mind pedig írásban,
– önálló, precíz munkavégzésre való képesség szakmai felügyelet mellett.

Előnyt jelent: ügyvédi irodában szerzett legalább 1 éves ügyvédjelölti szakmai tapasztalat az iroda profiljába tartozó jogterületeken.

Amit kínálunk:
– változatos feladatok, támogató, jelentős szakmai tapasztalattal rendelkező kollégák felügyelete mellett,
– folyamatos szakmai fejlődés,
– lehetőség szakvizsga után ügyvédként a csapatban dolgozni,
– színvonalas belvárosi ügyvédi irodai környezet.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület. Munkaidő: főállás. Fizetés: megegyezés szerint.

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzzal az iroda@drmb.hu e-mail címre.