Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

A Lőrik Ügyvédi Iroda (www.lorik.hu) ügyvédjelöltet keres szeptemberi kezdéssel. Irodánk a büntetőjogra specializálódott irodaként 2010 óta látja el ügyfelei képviseletét – akár sértett, akár terhelt – büntetőeljárás során.

Feladatok:
– beadványok szerkesztése,
– ügyfelek képviselete,
– jogi kutatómunka, jogvélemények készítése,
– kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárások:
– angol vagy német nyelvtudás,
– szakmai elhivatottság,
– önállóság, precizitás,
– proaktív, önálló gondolkodás,
– felhasználói számítógépes ismeret,
– jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent:
– ügyvédi irodában szerzett tapasztalat,
– nyomozati cselekményen, bírósági tárgyaláson szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
– kiemelkedően igényes irodai munkakörnyezet,
– változatos jogi feladatok,
– szakmai fejlődés lehetősége,
– versenyképes bérezés,
– ambiciózus, fiatal csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület. Munkaidő: főállású. Fizetés: megegyezés szerint.
Munkáltató: Lőrik Ügyvédi Iroda
Cím: 1054 Budapest, Tüköry u. 3. II.
Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzzal az office@lorik.hu e-mail címre.