Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres azonnali kezdéssel

Belvárosi, dinamikusan fejlődő ügyvédi iroda elsősorban pénzintézeti, illetve külföldi ügyfélkörrel ügyvédjelöltet keres azonnali belépéssel. Az ideális jelölt polgári jogi, illetve gazdasági jogi érdeklődésű, orosz és/vagy angol nyelven folyamatos szakmai kommunikációra, illetve iratszerkesztésre képes.

Feladatok:
- iratszerkesztés,
- hatósági eljárásokban való képviselet,
- peres képviselet,
- pénzügyi intézmény részére folyamatos tanácsadás,
- kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárások:
- önálló munkavégzés,
- precizitás,
- problémamegoldó képesség,
- feladat- és ügyfélorientáltság,
- orosz és/vagy angol nyelv szakmai ismerete.

Amit kínálunk:
- szakmai fejlődés,
- széles körű tapasztalatszerzés, polgári jog, gazdasági jogi, bankjogi és szabályozói, idegenrendészeti területén,
- versenyképes fizetés,
- belvárosi irodaházban kulturált munkakörnyezet (Alkotás Point irodaház).

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a speshilova@riedlerlegal.com e-mail címen várjuk, kérjük a motivációs levélben a fizetési igény megjelölését.