Állásajánlat: budai ügyvédi iroda ügyintéző / asszisztens kollégát keres

Budai ügyvédi iroda ügyintéző, asszisztens kollégát keres, teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony keretében.

Feladatok:
– irodai telefonközpont kezelése, üzenetek átadása, postázás;
– dokumentumok kézbesítése, hivatali ügyintézés;
– irodai, elektronikus nyilvántartások vezetése;
– iroda működésével kapcsolatos beszerzések;
– okiratszerkesztés.

Elvárások:
– legalább középfokú végzettség;
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point);
– precíz és gyors munkavégzés;
– angol/német nyelv társalgási szintű ismerete.

Előnyt jelent:
– jogi asszisztensi végzettség vagy hasonló munkakörben, ügyvédi irodában szerzett tapasztalat;
– Jogkódex, ÁNYK, E-PAPÍR ismerete;
– Cégeljárásokban és földhivatali eljárásokban szerzett gyakorlat;
– tíz ujjas gépelés.

Amit kínálunk:
– azonnali, hosszú távú foglalkoztatás;
– változatos feladatok.

Munkaidő: teljes. Munkabér: megegyezés szerint.

Fényképes önéletrajzokat az office@peter-gondos.com e-mail címre várjuk.