Állásajánlat: Budapest, V. kerületi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres azonnali munkakezdéssel

Széles ügyfélkörrel rendelkező V. kerületi ügyvédi iroda keres azonnali munkakezdéssel, motivált, szakma iránt elkötelezett ügyvédjelöltet.

Jogi tevékenységünk elsődlegesen polgári jogi feladatok (kártérítés, szerződések) és ingatlanjogi feladatok ellátását foglalja magába.

Olyan ügyvédjelöltet keresünk, aki elhivatott a szakma iránt, tanulni vágyó, és önálló munkavégzésre képes.

Feladatok:
- okiratszerkesztés: beadványok, szerződések, jogi állásfoglalások készítése,
- jogi háttéranyag kutatás,
- peres képviselet,
- az ügyvédi munka teljes körű támogatása.

Elvárások:
- elhivatottság,
- terhelhetőség,
- munkabírás.

Előnyt jelent:
- friss végzettség,
- jogosítvány,
- számítógép ismerete (Word, Excel).

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület, Szemere utca. Munkáltató: Sipos Ügyvédi Iroda.

Munkaidő: főállású munkaviszony. Fizetés: megegyezés szerint.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel kérjük a +36-1-231-0575-ös telefon és faxszámon, illetve az iroda@drsbt.hu e-mail címen.