Állásajánlat: budapesti ügyvéd főállású ügyvédjelöltet keres azonnali kezdéssel

Budapesti ügyvéd főállású munkavégzésre jogi diplomával rendelkező munkatársat keres ügyvédjelölti  állás betöltésére – azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:
- tömeges ügykezelés,
- beérkező levelek iktatása és rendszerezése, adminisztrációs feladatok ellátása,
- ügyfelekkel és végrehajtókkal történő kapcsolattartás,
- adásvételi-, bérleti-, engedményezési és egyéb szerződések előkészítése,
- cégjogi és büntető ügyekben történő közreműködés,
- peres eljárásokban ügyvéd helyettesítése,
- képviselet bíróságok, hatóságok előtt.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- jogi diploma,
- önálló, precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, szakmai elhivatottság,
- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
- Microsoft Word és Excel magabiztos használata.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- azonnali munkakezdés,
- elektronikus rendszerekben történő iratbeadások kapcsán szerzett tapasztalat,
- peres ügyekben és követeléskezelés kapcsán szerzett tapasztalat,
- nyitottság a különböző jogi szakterületetek iránt,
- adatbázis-kezelő rendszerek ismerete,
- angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
- széles körű tapasztalatszerzés, szakmai fejlődési lehetőség,
- önálló munkavégzés, rugalmasság,
- hosszú távú munkalehetőség,
- pályakezdők jelentkezését is várjuk,
- bérezés megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):
Ügyvédjelölt
Napi 8 óra munkavégzés (10:00 – 18:00)

Munkavégzés helye: 1092 Budapest, Ráday utca 53. fszt. V.
Kapcsolattartó: Dr. Albert Csilla ügyvéd
E-mail cím: albertcsillaügyved@gmail.com

Jelentkezés módja: írásban, fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével a fenti e-mail címre, vagy a +36-20-494-9777-es telefonszámon.