Állásajánlat: budapesti ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

A Dr. Szűcs Tamás Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres hosszú távra.

Munkavégzés helye: 1088 Budapest, József krt. 17., a Blaha Lujza tér közelében.

Munkába lépés: akár azonnal.

Feladatok:
– okiratszerkesztés: szerződések, cégeljárás iratai, pereres iratok, civil eljárás iratai;
– peres eljárásban képviselet, személyes ügyintézések;
– adminisztratív teendők, elektronikus eljárások vitele.

Amit kínálunk: az iroda profilja alapvetően polgári ügyekből áll, de közigazgatási eljárások és közigazgatási peres eljárások, valamint korlátozottan büntető eljárások is előfordulnak. Az iroda cégek teljes körű képviseletét is végzi, így a kereskedelmi ügyletek, szerződések mellet munkaügyi és egyéb eljárások is gyakoriak. Az okirat szerkesztés keretében többek között ingatlan ügyek minden válfaja, családjogi okiratok, végrendeletek, egyedi szerződések, követelésekkel kapcsolatos okiratok szerkesztése a feladat. Hangsúlyt fektetünk a szerződésekhez kapcsolódó az adózási kérdések ismeretére. A jelölt lehetőséget kap a polgári eljárások széles vertikumának megismerésére mindezt családias légkörű irodában.

Elvárások:
– hosszabb (több éves) gyakornoki munkatapasztalat, vagy ügyvédjelölti munkakörben töltött előzetes munkavégzés;
– az ügyvédi munkához kapcsolódó számítógépes ismeretek programok felhasználói szintű ismerete;
– elektronikus ügyintézés felületei: ÁNYK, e-szignó, e-cégeljárás, MOKK fmh. rendszer, E-papír, Cégkapu.

Előny: angol, vagy német nyelvtudás.

Kérem, hogy csak olyan jelentkezéseket küldjenek el, melyek megfelelnek a fenti elvárásoknak, mert a fenti kritériumoknak nem megfelelő jelentkezéseket nem vizsgáljuk.

Bérezés: megállapodás szerint.

Jelentkezés: e-mailen fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel az info@szucsiroda.hu címen.