Állásajánlat: büntetőjoggal foglalkozó belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Elsősorban büntetőjoggal foglalkozó belvárosi ügyvédi irodámba keresek – lehetőleg 1 éves szakirányú tapasztalattal rendelkező – ügyvédjelöltet.

Az ügyvédjelölti feladatok részét képezi a peres képviselet polgári- és büntetőügyekben, jogi beadványok, szerződések előkészítése magyar és esetenként idegen nyelven, illetve a folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel.

Feladatok:
– jogi képviselet ellátása bírósági és különféle hatósági eljárások során,
– beadványok fogalmazása és szerkesztése,
– ügyfelekkel való kapcsolattartás,
– egyéb általános ügyvédjelölti feladatok.

Elvárások:
– önálló munkavégzésre való képesség,
– proaktivitás, feladatmegoldásra törekvés,
– precizitás, megbízhatóság,
– felelősségtudat és empátia,
– higgadtság, stresszhelyzetben is jó döntéshozatali készség,
– jó kommunikációs képesség, határozott fellépés,
– szakmai igényesség és elhivatottság,
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
– B típusú jogosítvány.

Előnyt jelent:
– saját gépjármű,
– német és/vagy angol nyelvismeret,
– hasonló, ill. kapcsolódó területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálok:
– szakmai felügyelet és irányítás,
– önálló, változatos, felelősségteljes munka,
– hosszú távú munkalehetőség előrelépési lehetőséggel,
– igényes, belvárosi környezet,
– tanulási lehetőség.

Kérem, hogy fényképes önéletrajzát a tgt.ugyved@gmail.com e-mail címre küldje meg!