Állásajánlat: egyéni ügyvéd ügyvédjelöltet keres

Ügyvédi irodám stabil ügyfélkörrel rendelkezik Budapesten. Főbb szakterületek: büntetőjog, társasági jog, ingatlanjog.

Elsődlegesen azt az agilis és a szakma iránt érdeklődő ügyvédjelöltet keresem, aki szeretné céltudatosan, változatos munkával elsajátítani az ügyvédi szakmát.

Feladatok:
- szerződések, okiratok, beadványok, szerkesztése és kezelése
- peres anyagok feldolgozása, eljárásokban képviselet ellátása
- ügyfelekkel történő kapcsolattartás
- irodai adminisztratív feladatok ellátása
- egyéb klasszikus ügyvédjelölti feladatok
- ügyintézés, kapcsolattartás hivatalokkal, iratbeadás

Elvárások:
- jogi egyetemi végzettség (diploma)
- megbízhatóság
- precizitás, szakmai igényesség
- önálló gondolkodás és munkavégzés
- terhelhetőség

Előnyt jelent:
- angol aktív nyelvtudás szóban és írásban
- Windows, MS Office magabiztos ismerete

Amit kínálok:
- érdemi ügyvédjelölti munka
- fiatalos munkakörnyezet
- hosszútávú munkalehetőség
- változatos, kihívásokkal teli szakmai munka
- széleskörű tapasztalatszerzés

Munkavégzés helye: Budapest. Munkaidő: főállás. Fizetés: megegyezés szerint.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a gocs.eva@gmail.com e-mail címen várom.