Állásajánlat: IV. kerületi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Budapest IV. kerületének központjában, a metrótól 2 percre, kellemes munkahelyi környezetben működő, széles ügyfélkörrel rendelkező, elsősorban társasági jogi, adásvételi, fizetésképtelenségi, ingatlan kiürítési, behajtási és büntető ügyekkel foglalkozó, munkavállaló barát ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres. A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni, fizetési igény megjelölésével.

Feladatok:
- tárgyalásokon, hatósági eljárásokban való önálló részvétel,
- önálló munkavégzés és ügyvédek munkájának segítése,
- cégalapítások, módosítások, ingatlan adásvételek előkészítése,
- behajtási és végrehajtási eljárások komplex intézése,
- szerződések, bírósági beadványok, egyéb okiratok szerkesztése,
- adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:
- nagy munkabírás,
- folyamatos önképzés,
- precíz, pontos munkavégzés,
- önálló munkavégzési képesség,
- igényesség.

Előny:
- cégeljárásban szerzett tapasztalat,
- behajtásban (fizetési meghagyásos- és végrehajtási eljárás) szerzett gyakorlat,
- tízujjas gépelés,
- jogosítvány.

Munkaidő: főállás.

Kapcsolat: szikora@szikoraugyvediiroda.hu