Állásajánlat: nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, belvárosi XIII. kerületi, gazdasági jog területén működő, ügyvédi iroda csapatába keresnek olyan ambiciózus, lendületes, megbízható, angolul beszélő ügyvédjelöltet, aki sokszínű, változatos munkával, profi irodai környezetben dolgozó dinamikus csapatban szeretné elsajátítani az ügyvédi szakmát.

Az iroda elsősorban magyar és külföldi cégeknek nyújt jogi tanácsadást a gazdasági élet szinte minden területén, magyar, és angol nyelven. Kiemelt szakterületei a polgári és kereskedelmi jog, társasági jog, a munkajog és az ingatlanjog.

Feladatok:
- ügyvédek munkájának teljes körű támogatása,
- jogi iratszerkesztési feladatok,
- jogszabályok figyelése, jogi kutatómunka,
- szerződések, beadványok, jogi vélemények előkészítése,
- elektronikus cégeljárás: cégbejegyzések, változásbejegyzések elkészítése,
- elektronikus eljárások (közjegyzői nemperes, bírósági peres, közigazgatási engedélyezési, ingatlan-nyilvántartási) előkészítése,
- be- és kimenő dokumentumok fel-és letöltése, azokhoz kapcsolódó okiratok, továbbá egyéb mellékletek összeállítása.

Elvárások:
- jogi diploma,
- angol nyelv valós tárgyalási szintű ismerete,
- MS Word és Excel szoftverek felhasználói szintű ismerete,
- a munkavégzéshez szükséges alkalmazások és jogi adatbázisok valós ismerete,
- terhelhetőség, nagyfokú munkabírás,
- határozott fellépés,
- önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
- megbízhatóság, pontosság, diszkréció.

Előnyt jelent:
- német nyelv társalgási szintű ismerete,
- bíróságon vagy ügyvédi irodában töltött gyakorlat.

Amit kínálunk:
- változatos feladatok,
- fiatalos környezet.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület. Munkaidő: főállás. Fizetés: versenyképes.

Önéletrajzokat, motivációs levéllel, 2018. május 31-ig várjuk az aniko.nyul@hr-lawfirm.hu e- mail címre.