Állásajánlat: polgári joggal foglalkozó belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Elsősorban polgári jog, azon belül is ingatlan,- és építési,- továbbá gazdasági és kereskedelmi joggal foglalkozó, multinacionális és hazai nagy,- illetve középvállalatok képviseletét ellátó belvárosi ügyvédi iroda agilis és a szakma iránt érdeklődő, angolul tárgyalóképes ügyvédjelölt munkatársat keres csapatának bővítésére.

Feladatok:
- Szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése, fordítása
- Ügyvédek munkájának támogatása
- Bíróság és hatóságok előtti jogi képviselet ellátása
- Részfeladatok ellátása jogi átvilágításokban
- Kapcsolattartás, egyeztetés az iroda ügyfeleivel
- Elektronikus cég-, és változásbejegyzési eljárások előkészítése
- Jogi kutatómunka, jogi állásfoglalások készítése
- Ügyvédi irodában szerzett legalább 1 éves ügyvédjelölti szakmai tapasztalat az iroda profiljába tartozó jogterületeken

Elvárások:
Felsőfokú aktív nyelvtudás mind szóban, mind pedig írásban
- Önálló, precíz munkavégzésre való képesség szakmai felügyelet mellett

Előnyt jelent:
- További idegen nyelv ismerete (elsősorban német)

Amit kínálunk:
- Az ügyfélkör és ellátandó feladatok növekedéséből eredően kihívást jelentő, változatos feladatok, támogató, jelentős szakmai tapasztalattal rendelkező kollégák felügyelete mellett
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Lehetőség szakvizsga után ügyvédként a csapatban dolgozni
- Színvonalas belvárosi ügyvédi irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest. Munkaidő: főállás. Fizetés: megegyezés szerint.

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzzal, az iroda@drd.hu e-mail címre.