Állásajánlat: polgári jogi ügyekkel foglalkozó budai ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

A Mechwart térhez közeli Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda legfeljebb 1 éves gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet keres hosszú távra. Az ügyvédi iroda kizárólag polgári jogi (kötelmi jog, társasági jog), és részben közigazgatási jogi ügyekkel foglalkozik.

Az ügyvédjelölt leendő feladatai:
- szerződések, hatósági, cégbírósági és bírósági beadványok, szabályzatok és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, módosítása;
- peres eljárásokban való jogi képviselet ellátása;
- ügyvédek munkájának támogatása;
- hatósággal, bírósággal, ügyfelekkel való kapcsolattartás;
- adminisztratív feladatok ellátása;
- háttéranyagok elkészítése, jogszabály-kutatás és bírósági gyakorlat kutatása.

Amit elvárunk a leendő ügyvédjelölttől:
- önállóság és precíz munkavégzés;
- felkészültség és határozottság;
- együttműködési képesség az iroda alkalmazottaival és ügyfelekkel;
- legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás;
- Office és jogtár programok megfelelő ismerete.

Amit az ügyvédi iroda kínál:
- változatos feladatok révén az ügyvédi tevékenységben szerzett széleskörű tapasztalat;
- szakvizsgáig terjedő együttműködési lehetőség;
- megegyezés szerinti fizetés.

Felhívjuk a Tisztelt Jelentkező figyelmét, hogy az ügyvédi iroda a jelentkezők személyes adatai vonatkozásában adatkezelést végez, amelynek célja a munkaerő-felvételben résztvevő jelölt alkalmasságának megállapítása. Az adatkezelés időtartama: a hozzájáruló nyilatkozat megtételétől kezdődően a munkaerő-felvétel végéig (a jelentkezés elbírálásáig és erről történő értesítésig).

A jelentkezéseket a következő e-mail címre kérjük megküldeni: drtorok@abay-torok.hu. Kérjük, hogy a megküldött jelentkezés a következőket tartalmazza:
(1) 30 napnál nem régebbi magyar nyelvű önéletrajz;
(2) telefonos elérhetőség;
(3) a jelentkező hozzájáruló nyilatkozata, amelyben hozzájárul ahhoz, hogy az ügyvédi iroda a jelentkezés során és az önéletrajzban meghatározott személyes adatokat a munkaerő-felvétel során a jelölt alkalmasságának megállapítása céljából megismerheti és kezelheti.