Állásajánlat: ügyvédi iroda pályakezdő ügyvédjelöltet keres

Budapesti székhelyű ügyvédi iroda felvételt hirdet elsősorban pályakezdő, de maximum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező jogászok részére ügyvédjelölti állás betöltésére. Irodánk elsősorban polgári, illetve társasági jogra specializálódott.

Amit kínálunk:
- jelentős szakmai tapasztalat és tudásanyag,
- kiemelt hazai és külföldi ügyfélkör,
- hosszú távú karrierlehetőség,
- inspiráló irodai környezet,
- kihívást jelentő, változatos feladatok,
- folyamatos szakmai fejlődés,
- fiatalos munkakörnyezet.

Amit elvárunk:
- magas fokú problémamegoldó készség,
- önálló munkavégzésre való képesség,
- kiváló kommunikációs készség,
- határozott, magabiztos személyiség,
- precíz, pontos munkavégzés.

Feladatok:
- okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése,
- kapcsolattartás, egyeztetés az iroda ügyfeleivel,
- elektronikus cég- és változásbejegyzés eljárások,
- jogi átvilágításokban közreműködés,
- jogszabályok nyomon követése, jogi állásfoglalások készítése.

Jelentkezését a bplawyer2017@gmail.com e-mail címre benyújtott magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk.