Állásajánlat: V. kerületi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Budapesten az V. kerületben kisebb részben büntető és munkajogi, nagyobb részben polgári ügyekkel foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
- bírósági beadványok és egyéb okiratok szerkesztése,
- peres és más hatósági eljárásokban jogi képviselet ellátása,
- ügyfelekkel való kapcsolattartás, adminisztratív feladatok ellátása,
- jogszabálykutatás,
- elektronikus cégeljárásban való közreműködés,
- földhivatali ügyintézés,
- fizetési meghagyásos, végrehajtási eljárásban közreműködés.

Elvárások:
- önálló munkavégzésre való képesség,
- precizitás, igényes munkavégzés, megbízhatóság, csapatszellem,
- jó kommunikációs készség, kreativitás,
- Office programok, elektronikus jogtárak és egyéb irodai szoftverek magabiztos használata,
- terhelhetőség,
- határozott fellépés,
- elhivatottság az ügyvédi munka iránt.

Előnyt jelent:
- B kategóriás jogosítvány,
- hasonló területen szerzett tapasztalat,
- idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:
- fiatalos, igényes munkakörnyezet,
- hosszú távú munkalehetőség,
- számos jogterület megismerésének lehetősége a gyakorlatban,
- versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület, Szemere utca 8.,  Ernszt Ügyvédi Iroda.

Munkaidő: főállás. Fizetés: megegyezés szerint.

Kérem, hogy a fényképes önéletrajzokat az iroda@ernsztugyvediiroda.hu e-mail címre küldeni szíveskedjenek.