Állásajánlat: V. kerületi, társasági, gazdasági és ingatlanjoggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Budapest V. kerületében működő, elsősorban társasági, gazdasági és ingatlanjoggal foglalkozó, folyamatosan bővülő ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda mielőbbi kezdéssel ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
- szerződések, egyéb okiratok, szabályzatok készítése és véleményezése;
- cégeljárásban közreműködés;
- ügyvéd napi munkájának támogatása;
- hivatali ügyintézés, iratbeadás, iratbetekintés;
- peres és nem peres beadványok készítése;
- jogszabálykutatás, jogszabályfigyelés.

Elvárások:
- legalább 1 éves releváns ügyvédjelölti gyakorlat;
- magas szintű polgári jogi, gazdasági jogi ismeretek;
- önálló munkavégzésre való képesség;
- jó kommunikációs képesség;
- felhasználói szintű számítógépes ismeret;
- angol nyelvismeret;
- megbízhatóság és precizitás.

Előnyt jelent:
- cégjogi, ingatlanjogi ismeretek, peres gyakorlat;
- azonnali kezdés;
- számítógépes jogi programok (e-szignó, perkapu, e-FMH stb.) felhasználói szintű ismerete;
- angol jogi szaknyelv ismerete.

Amit kínálunk:
- érdemi jogi munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
- állandó kihívásokkal teli munkakör, változatos feladatok;
- színvonalas munkakörnyezet, közvetlen és fiatalos légkör;
- hosszú távú együttműködés lehetősége.

Jelentkezés módja és határideje: részletes szakmai, fényképes önéletrajzot – a fizetési igény megjelölésével – legkésőbb 2017. november 30-ig a kfjudit@kadarfuzes.hu címre kérjük küldeni.