Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda kollégát keres

Belvárosi, jelenleg négy fős ügyvédi irodába keresünk fiatal, de lehetőleg már bizonyos szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát, akivel célunk hosszú távú, partneri együttműködés kialakítása.

Irodánk a polgári jogi profilú, a kiemelt szakterületeink:
– cégjog (gazdasági társaságok alapítsa, változásbejegyzések, átalakulások),
– ingatlanjog (ingatlanokkal kapcsolatos jogügyletek, beleértve a termőföldekkel kapcsolatos jogügyleteket),
– munkaerő szolgáltatási jogviszonyok (iskolaszövetkezeti, nyugdíjas szövetkezeti foglalkoztatás, munkaerő kölcsönzés, munkaerő közvetítés – tanácsadás, okiratszerkesztés),
– követelés kezelés,
– képviselet ellátása bírósági, hatósági és más eljárásokban (polgári, munkajogi ügyekben),
– adatvédelem (jogviták megelőzése, kezelése, okiratszerkesztés, tanácsadás),
– munkajog (jogviták megelőzése, kezelése, okiratszerkesztés, tanácsadás).

Feladatok
– szerződések, beadványok, egyéb okiratok szerkesztése, véleményezése,
– jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági és más eljárásokban,
– folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyek nyomon követése,
– tárgyalásokon, megbeszéléseken való aktív részvétel,
– jogi háttéranyagok kutatása, értékelése,
– a munkavégzéshez szükséges adminisztráció elvégzése,
– senior kollégák munkájának segítése,
– saját ügyfélkör építése.

Elvárások
– jogi diploma,
– egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete,
– számítógépes felhasználói ismeretek,
– lelkiismeretes és precíz munkavégzés, határozottság,
– jó kommunikációs készség,
– terhelhetőség, szakmai elhivatottság.

Előny
– polgári joggal foglalkozó ügyvédi irodában szerzett gyakorlat (akár gyakornokként),
– B kategóriás jogosítvány,
– az elektronikus cégeljárási, FMH rendszer, ÁNYK program ismerete,
– további idegen nyelv ismerete.

Amit biztosít az iroda:
– szakmai és karrier fejlődés lehetősége,
– változatos munka,
– színvonalas, modern irodai környezet,
– önálló munkavégzési lehetőség.

Kezdés: azonnal. Munkaidő: teljes. Munka időtartama: hosszútávú. Bruttó bér: megegyezés tárgya egyedi motivációs juttatási rendszerrel. Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület.

– e-mailben küldött önéletrajzzal, és rövid bemutatkozást tartalmazó motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével. Tárgy: Ügyvédjelölt.
– jelentkezési e-mail cím: dr.sebok.andrea@drsliui.hu