Állásajánlat: budapesti ügyvédi iroda gyakornokot keres

A Horony Ügyvédi Iroda gyakornokot keres.

Feladatok:
– az ügyvéd tevékenységének teljes körű támogatása,
– klasszikus gyakornoki feladatok,
– önálló, precíz adminisztráció,
– szerződések, bírósági beadványok, jogi állásfoglalások, jogi vélemények, egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése
– jogszabálykutatás, előkészítés folyamatban lévő ügyekben
– jogi adminisztráció, kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal, bíróságokkal
– ügyvéd munkájának segítése.

Elvárások:
– szakszerű, megbízható polgári jogi, gazdasági jogi és társasági jogi ismeretek,
– lelkiismeretes, precíz, pontos, megbízható munkavégzés,
– jó kommunikációs készség,
– felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek,
– ügyfélorientált hozzáállás.

Amit kínálunk:
– folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség,
– hossztávú karrier-perspektíva,
– fizetés megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: 1111 Budapest, Kende utca 5., III/1.

Várom jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz megküldésével az ugyved@horony.hu e-mail címre.