Állásajánlat: budapesti ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

A Jánosi és Társa Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres az alábbi szempontok alapján.

Főbb feladatok:
– okiratszerkesztés,
– beadványkészítés,
– jogi képviselet ellátása peres és nemperes eljárásokban,
– jogi állásfoglalás készítése, jogszabályelemzés,
– önálló munkavégzés és az ügyvédek munkájának támogatása.

Elvárások:
– az ügyvédi hivatás iránti elkötelezettség, szakmai alázat,
– logikus gondolkodás, lényeglátás,
– teherbírás,
– precizitás,
– jó alkalmazkodókészség és -képesség,
– proaktivitás,
– Windows, Internet, Jogtár, nyomtatványkitöltő program gyors, felhasználói szintű kezelése.

Előnyt jelent:
– korábbi ügyvédjelölti gyakorlat,
– angol jogi szaknyelv ismerete és alkalmazása,
– saját gépkocsi.

Amit kínálunk:
– alapbéren felüli juttatások,
– professzionális, de barátságos munkahelyi légkör,
– dinamikus fejlődési és tanulási lehetőség,
– valódi, felhasználható szakmai tudás megszerzése.

A munkavégzés helye: Budapest, V. kerület Kossuth Lajos téri irodánk. Munkaidő: főállás. Fizetés: megegyezés szerint.

Jelentkezés esetén fényképes önéletrajzot és – legalább magyar nyelvű – motivációs levelet várunk a következő e-mail címre: mogyorosi@janosiestarsa.hu.