Állásajánlat: nemzetközi ügyfelekkel rendelkező ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Nemzetközi, elsősorban osztrák és német ügyfelekkel rendelkező budapesti ügyvédi iroda keres magas szintű német nyelvtudással rendelkező ügyvédjelöltet.

Feladatok:
– kapcsolattartás a bíróságokkal, hatóságokkal, ügyfelekkel,
– jogszabálykutatás, anyaggyűjtés, előkészítés folyó ügyekben,
– szerződések, jogi dokumentumok szövegezése, fordítása,
– jogi állásfoglalások készítése,
– jogi képviselet ellátása bíróságok és hatóságok előtt,
– elektronikus rendszereken történő iratbeadások (cégeljárások, fizetési meghagyások, peres eljárások).

Elvárások:
– német nyelv magas szintű ismerete írásban és szóban,
– szakmai elhivatottság,
– magabiztos számítógépes ismeretek,
– gyors, önálló munkavégzés, precizitás,
– megbízhatóság,
– kiváló probléma-megoldó készség,
– jó kommunikációs képesség,
– terhelhetőség.

Előny:
– angol vagy más európai nyelv ismerete,
– külföldi tanulmányok.

Amit kínálunk:
– szakmai fejlődés lehetősége,
– nemzetközi vonatkozású ügyek intézésének lehetősége,
– kollegialitás, szakmai közösség, segítőkész munkatársak,
– változatos, sokrétű feladatok,
– kihívásokkal teli munka.

Simonfay Ügyvédi Iroda – telefon: +36 1 301 8080, +36 1 301 8081, e-mail: office@simonfay.hu