Állásajánlat: polgári és gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi iroda jogi asszisztenst keres

Az elsősorban polgári joggal, valamint gazdasági joggal foglalkozó Baltás Ügyvédi Iroda új munkatársat keres az alábbi pozícióba: jogi asszisztens.

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?
– jogi asszisztensi feladatok ellátása, így különösen közreműködés az elektronikus peres beadványok benyújtásában, letöltésében, kezelésében;
– ügyvédek, ügyvédjelöltek munkájának támogatása;
– kapcsolattartás a hatóságokkal, egyéb szervekkel, ügyfelekkel, partnerekkel;
– beérkező és kimenő postai küldemények iktatása, kezelése;
– dokumentumok, okiratok előkészítése, feldolgozása és ellenőrzése;
– beérkező telefonhívások fogadása, átirányítása;
– kimutatások és egyéb nyilvántartások készítése, naprakészen tartása;
– egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Ki az ideális jelölt számunkra?
– legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik;
– szabálykövető magatartás jellemzi, pontosan, precízen dolgozik;
– magabiztosan használja az informatikai rendszereket;
– képes fókuszálni, jó a monotónia tűrő képessége;
– lelkes és elkötelezett, szívén viseli a munkát;
– nyitott az új ismeretek befogadására;
– terhelhető és stressztűrő képességgel bír;
– csapatjátékos, ügyfélorientált, határozott, ugyanakkor barátságos attitűd jellemzi.

Mit kínálunk?
– A++ kategóriás, magas színvonalú irodai környezetet;
– komplex versenyképes juttatási csomagot (alapbér, bónusz, Cafeteria, egészségbiztosítás, ingyenes sportolási lehetőség),
– stabilitást;
– fiatalos csapatot és jó közösséget;
– kiszámítható munkaidőt: 8:00 – 16:30.

Előnyként értékeljük:
– jogi asszisztensi OKJ végzettség;
– ügyvédi irodában adminisztratív területen szerzett tapasztalat;
– ügyvédi programok és ügyvédek által használt számítógépes felületek használatának ismerete (elektronikus cégeljárás, FMH, e-per, stb.);
– gépírástudás előny;
– angol nyelvismeret.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület.

Jelentkezés módja: amennyiben képesnek érzi magát a fenti pozíció betöltésére, küldje fényképes önéletrajzát a nora.fekete@baltas.hu email címre.