Állásajánlat: budapesti ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

A Dr. Mester Csaba Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres teljes állásban, hosszú távra, versenyképes fizetésért.

Főbb feladatok:
– okiratok, beadványok szerkesztése és benyújtása,
– perbeli képviselet, védelem ellátása,
– peren kívüli eljárásokban beadványok szerkesztése és benyújtása,
– kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, ügyfelekkel,
– jogszabálykutatás,
– adminisztrációs feladatok, nyilvántartások kezelése.

Elvárások:
– legalább cum laude minősítésű jogi diploma,
– az elektronikus eljáráshoz szükséges számítógépes programok ismerete és magabiztos kezelése (ÁNYK, MOKK, FMH, VH lap kiállítása, e-papír),
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
– önálló munkavégzés,
– szabálykövető magatartás,
– magas fokú precizitás,
– megbízhatóság,
– jó kommunikációs készség,
– terhelhetőség.

Előnyt jelent:
– angol vagy német nyelvtudás,
– ügyvédi irodában jelöltként szerzett tapasztalat,
– B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű.

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület.

A jelentkezéseket a mestercsaba@index.hu e-mail címre várjuk fényképes szakmai önéletrajz csatolásával.