Állásajánlat: XIII. kerületi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

XIII. kerületi, bővülő ügyvédi irodánkba keresünk legalább egy éves tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet, akár azonnali munkakezdéssel. Irodánk elsősorban polgári joggal foglalkozik.

Amit kínálunk:
– szakmai fejlődési lehetőség,
– széles ügyfélkörrel érdemi munkavégzés,
– kellemes és fiatalos légkör,
– a jogi szakvizsga megszerzését követően további együttműködési lehetőség.

Feladatok:
– általános jelölti feladatkörben megbízható, kitartó munkavégzés, komplex jogterületeket érintve (polgári peres és nemperes eljárások),
– okiratok, jogi állásfoglalások, beadványok szerkesztése,
– jogi kutatómunka,
– hatóságok, bíróságok előtti önálló képviselet,
– ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:
– legalább 1 éves ügyvédjelölti tapasztalat,
– jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
– önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés,
– jogi egyetemi végzettség,
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
– írásban nyelvtani és helyesírási szempontból is igényes munka.

Előnyt jelent:
– B kategóriás jogosítvány,
– angol nyelvtudás.

E-mail: titkarsag@rabazsolt.hu
Telefon: 349-3701

A jelentkezéseket a fent megjelölt e-mail címre várjuk, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, nettó bérigény megjelölésével.