Állásajánlat: a Csépány Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres az alábbi feltételek szerint

Budapest III. kerületében, az Árpád híd közelében működő ügyvédi iroda fiatalos csapatába ügyvédjelöltet keres.

Irodánk főként polgári joggal, azon belül is kereskedelmi és gazdasági joggal foglalkozik. A gazdasági társaságok részére – a cégalapítástól kezdve a nagyvállalati működés során felmerülő jogi kérdések kezeléséig – teljes körű jogi szolgáltatást nyújtunk, így jelentős tapasztalattal rendelkezünk a társasági jog, a munkajog, a szerződések joga és a peres képviselet területén is.

Ha legalább 1 éves ügyvédjelölti tapasztalattal rendelkezel és kreatív, az ügyvédi hivatás iránt érdeklődő vagy, valamint a jövődet egy lendületesen fejlődő, jó hangulatú irodában képzeled el, csatlakozz hozzánk!

Az alábbiak lennének a feladataid:
– okiratszerkesztés;
– peres beadványok készítése, bírósági eljárásokban való képviselet;
– cégeljárások előkészítése;
– jogszabály- és joggyakorlat-kutatás; jogvélemények készítése;
– ügyvédek munkájának széles körű támogatása;
– ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Az alábbiakat kérjük tőled:
– legalább 1 éves ügyvédjelölti gyakorlat;
– polgári jogi, gazdasági jogi, munkajogi érdeklődés;
– önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség;
– jó kommunikációs készség, kreativitás, nyitottság és megbízhatóság.
– tárgyalási szintű (C1) angol nyelvtudás szóban és írásban.

A jelentkezésnél előnyt jelent:
– mielőbbi kezdés;
– nemzetközi ügyvédi irodában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
– változatos, több jogterületet (ideértve olyan speciális területeket is, mint a szellemi alkotások joga és az adatvédelem) érintő önálló munka, az ügyvédek szakmai irányítása mellett;
– mentorálás, a feladatok elvégzése során személyes visszacsatolás;
– tervezhető munkaidő;
– hosszú távú karrierlehetőség;
– csapatépítő programok;
– kitűnő munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (home office lehetőséggel). Munkaidő: főállás. Bérezés: megegyezés szerint.

Jelentkezés módja: a részletes szakmai, fényképes önéletrajzokat és legfeljebb egy oldalas motivációs leveleket a fizetési igény megjelölésével a krisztina.nagy@csepanylaw.hu e-mail címre várjuk.