Állásajánlat: ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

A Dr. Dezső Antal Ügyvédi Iroda büntetőjog és polgári jog iránt egyaránt érdeklődő ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
– jogi képviselet ellátása nyomozó hatóságok, bíróságok előtt;
– beadványok szerkesztése;
– ügyfelekkel, bíróságokkal, hatóságokkal történő kapcsolattartás;
– ügyvédek munkájának támogatása.

Elvárások:
– önálló munkavégzésre való képesség;
– proaktivitás, feladatmegoldásra törekvés;
– precizitás, megbízhatóság;
– jó kommunikációs képesség, határozott fellépés;
– szakmai igényesség és elhivatottság;
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
– B típusú jogosítvány.

Előnyt jelent:
– idegen nyelv ismerete;
– egyetemi évek alatt tudományos munkákban, versenyeken való részvétel;
– saját gépjármű.

Amit kínálunk:
– önálló, változatos, felelősségteljes munka;
– tárgyalótermi tapasztalat megszerzése;
– szakmai fejlődési lehetőség;
– változatos és izgalmas ügyek;
– hosszútávú együttműködés lehetősége.

Bérezés: megegyezés szerint.

Jelentkezés módja: fényképes, szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az office@drdezso.hu email címre.