Állásajánlat: a Pesterzsébeti Polgármesteri Hivatal jogász munkatársat keres

Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsébeti Polgármesteri Hivatal Jogi Osztálya jogász munkatársat keres, jogi ügyintéző munkakör betöltésére.

Alkalmazási feltételek:
– magyar állampolgárság,
– cselekvőképesség,
– büntetlen előélet,
– jogász végzettség.

Előnyt jelent: peres és nemperes eljárások terén szerzett tapasztalat, jogi szakvizsga.

Ellátandó feladatok: fizetési meghagyások készítése, peres eljárásokban jogi képviselet, végrehajtási eljárásokban jogi képviselet, társasházak törvényességi felügyelete, szerződések törvényességi ellenőrzése.

Javadalmazás: a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény alapján.

Érdeklődni lehet: dr. Serfőző Anikó osztályvezetőnél a 421-0675-ös telefonszámon.

Jelentkezés: a 87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete szerinti önéletrajz, az iskolai végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolatainak, valamint a pályázó személyes adatainak kezeléséhez való hozzájárulást tartalmazó nyilatkozat benyújtásával.

Cím: Pesterzsébeti Polgármesteri Hivatal
1201 Budapest, Kossuth Lajos tér 1. (I. em. 59.)
e-mail: jogi.osztaly@pesterzsebet.hu

Adatvédelmi tájékoztatás: a Hivatal a kiválasztási eljárás lefolytatása céljából a jelentkező anyagában szereplő személyes adatait az Infotv. 5. § (1) bekezdés a) pontja szerint hozzájárulás alapján kezeli. A jelentkező által megküldött iratokat a kiválasztási eljárás során a Hivatal Személyügyi Csoportja, a Hivatal illetékes szervezeti egységének vezetői és a Hivatal vezetője ismerheti meg. Amennyiben a munkakör betöltésére a Hivatal nem Önt választotta, személyes adatai a nyertes jelentkező kiválasztását követően törlésre kerülnek. Az adatkezeléssel érintett jogosult arra, hogy az adatkezeléshez való hozzájárulását bármikor visszavonja. A hozzájárulás visszavonása nem érinti a hozzájáruláson alapuló, a visszavonás előtti adatkezelés jogszerűségét.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.pesterzsebet.hu oldalon szerezhet.