Állásajánlat: budai ügyvédi iroda alkalmazott ügyvéd kollégát keres

Budai, jelenleg négy fős ügyvédi irodába keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát alkalmazott ügyvédi pozícióba, célunk hosszú távú, partneri együttműködés kialakítása.

Irodánk alapvetően polgári jogi profilú, a kiemelt szakterületeink a cégjog, ingatlanjog, követelések kezelése, polgári peres és végrehajtási eljárásokban jogi képviselet ellátása.

Feladatok:
– szerződések, beadványok, egyéb okiratok szerkesztése, véleményezése;
– jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági és más eljárásokban;
– folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyek nyomon követése;
– tárgyalásokon, megbeszéléseken való aktív részvétel;
– jogi háttéranyagok kutatása, értékelése;
– a munkavégzéshez szükséges adminisztráció elvégzése.

Elvárások:
– szakszerű, megbízható polgári jogi, gazdasági jogi és társasági jogi ismeretek;
– számítógépes felhasználói ismeretek;
– lelkiismeretes és precíz munkavégzés, határozottság;
– jó kommunikációs készség;
– terhelhetőség, szakmai elhivatottság;
– előnyt jelent polgári joggal foglalkozó ügyvédi irodában szerzett legalább 1 éves tapasztalat.

Amit biztosít az iroda:
– szakmai és karrier fejlődés lehetősége;
– változatos munka;
– színvonalas, modern irodai környezet;
– önálló munkavégzési lehetőség.

Munkaidő: teljes. Munka időtartama: hosszútávú. Bér: versenyképes fizetés megegyezés szerint. Munkavégzés helye: Horony Ügyvédi Iroda, 1111 Budapest, Kende utca 5., 3/1.

Jelentkezés: várom jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével megküldésével az ugyved@horony.hu e-mail címre.